Dhoma Standarte

Starting from :
50.00€
  • View :
    Sea view
  • Max People :
    2
  • Facilities :
    TV, Shërbim në dhomë, Ajër i kondicionuar, Shërbimi Pastrimit, Free WiFi, Tharese, Minibar

Dhomat tona standarde kanë hapësirë rreth 15 metra katrorë. Janë të mobiluara këndshëm dhe i përshtaten kërkesave tuaja. Nëse doni dhoma me pamje nga deti, apo nga kopshti, dhoma dopje apo teke, dhomat standarde janë zgjedhja ideale për shumicën e klientëve tanë.

Të gjitha dhomat standarde janë të pajisura me ajër të kondicionuar, me minibar, dollap, televior dhe kasafortë. Gjithashtu ka shërbim Wi-Fi. Tualeti ofron gjithë kushtet e nevojshme, dush dhe ujë 24 orë, peshqirë të pastër, e gjithçka ju duhet.

Room 1 :
Room {{id_}} :
Rating system is not enabled. Please check your settings.
Room Availability
Below calendar shows the availability status of this room
Not Available
Available
1
Today
Other Rooms
List of other rooms that you might be interested
Bungalow dyshe
Starting from :
40.00€
Janë mjediset më të preferuara dhe më të përzgjedhura për klientët, për vetë privatësinë që ato ofrojnë si dhe për çmimet shumë të arsyeshme.
Bungalow treshe
Starting from :
60.00€
Janë mjediset më të preferuara dhe më të përzgjedhura për klientët, për vetë privatësinë që ato ofrojnë si dhe për çmimet shumë të arsyeshme.
Apartament
Starting from :
70.00€
Janë mjediset më të preferuara dhe më të përzgjedhura për klientët, për vetë privatësinë që ato ofrojnë si dhe për çmimet shumë të arsyeshme.
Suita pamje nga pishat
Starting from :
100.00€
Suitat tona janë të bollshme, me hapësirë 40 metra katrorë, ku ju mund të relaksoheni pa fund me partnerin apo familjen tuaj.
Dhoma Superiore me pamje nga pishat
Starting from :
60.00€
Janë absolutisht më të këndshme dhe te arreduara me shije. Kanë hapësirë 18 m katorë, ballkon, me pamje nga deti apo nga kopshti, divan, dollap, televizor, ajër të kondicionuar dhe minibar.
Suita pamje nga deti
Starting from :
130.00€
Suitat tona janë të bollshme, me hapësirë 40 metra katrorë, ku ju mund të relaksoheni pa fund me partnerin apo familjen tuaj.
Dhoma superiore me pamje nga deti
Starting from :
60.00€
Janë absolutisht më të këndshme dhe te arreduara me shije. Kanë hapësirë 18 m katorë, ballkon, me pamje nga deti apo nga kopshti, divan, dollap, televizor, ajër të kondicionuar dhe minibar.
Login Form
Register Form